Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 216

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 589

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 593

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 595

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/function/sklep.php on line 83

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/function/sklep.php on line 83
Stewia - Produkty ze Stewi - Better Stevia
Dodaj opinię

Leonore

Bardzo dobra w smaku. Zawsze kupowałam ksylitol (jest drogi), a Stevii nie, odkąd posłodziłam sobie raz ka...

Magdalena Pawluczuk

Na wstępie dziękuję za możliwość przetestowania Better Stevii :) Jako cukrzyk, mam ograniczoną możliwo...

MAGDA

DLA MNIE SMAKIEM NIE RÓŻNI SIĘ OD CUKRU . SUPER

Tru-Label®

Produkty NOW są opatrzone etykietami z kompletną listą składników oraz dokładnym opisem wpływu na organizm i funkcjonowanie ciała opartym na badaniach naukowych. Od wielu lat uczestniczymy w programie Tru-Label® Towarzystwa Produktów Naturalnych.

Program wdrożono w celu zapewnienia jakości etykiet wśród producentów suplementów diety. W ramach tego programu, NOW podlega badaniom wyrywkowym prowadzonym przez niezależny podmiot. Podczas tworzenia etykiet produktu, podejmujemy szereg kroków. Dokładność i wiarygodność mają dla nas największe znaczenie, przywiązujemy również duże znaczenie do zachowania zgodności z Kodeksem Przepisów Federalnych Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) podczas tworzenia etykiet. Musimy przestrzegać wytycznych FDA, aby zachować zgodność ze standardami etykiet zawartymi w Kodeksie. W przypadku wartości odżywczych podawanych na etykietach produktu, dane wyliczono na podstawie doświadczeń, informacji otrzymanych od dostawców i/lub prób laboratoryjnych. Często wykorzystujemy uznane bazy danych (np. baza danych USDA) w oznaczaniu wartości odżywczych. Aby zapewnić bezpieczne stosowanie produktów NOW, w razie potrzeby używamy ostrzeżeń na etykietach produktu. Ostrzeżenia wynikają z ogólnodostępnych informacji na temat bezpieczeństwa i/lub kart charakterystyki przekazanych przez dostawców w celu wskazania potencjalnego zagrożenia lub przeciwwskazań. Na wielu etykietach informujemy o wpływie produktu na organizm i funkcjonowanie ciała. Takie informacje są przygotowywane na podstawie potwierdzonych badań klinicznych, a następnie przekazywane do FDA.

Posiadamy licencję wydaną przez Health Canada potwierdzającą, że wszystkie produkty powstają w zakładach spełniających surowe normy. Każdy produkt musi posiadać licencję NHP (naturalny produkt zdrowotny), która potwierdza skuteczność w oparciu o badania i tradycyjne zastosowania. NOW produkuje wszystkie produkty posiadające licencję NHP w zakładzie produkcyjnym w Guelph, Ontario. NOW International ściśle współpracuje ze wszystkimi dystrybutorami zagranicznymi, aby zapewnić zgodność etykiet NOW z przepisami lokalnymi.

Produkty chronione, składniki i dostawcy

W wielu przypadkach, NOW kupuje ekskluzywne produkty i składniki, które pakuje pod zastrzeżonym znakiem towarowym. NOW posiada licencję na dystrybucję każdego z tych produktów. Zastrzeżony znak towarowy stanowi gwarancję, że produkt wyprodukowano i opatrzono etykietą we właściwy sposób. W wielu przypadkach właściciel znaku towarowego ocenia nasze produkty, aby sprawdzić, czy ich jakość spełnia nasze wymagania. Jako jeden z liderów rynku, chętnie dzielimy się informacjami z klientem. Prowadzimy selekcję i kontrolę jakości dostawców w celu zapewnienia powtarzalności, aktywności, bezpieczeństwa i skuteczności w każdym sprzedawanym produkcie.

Serwis odwiedziło: 1053027 osób, obecnie na stronie przebywa: 6 osób
Projekt MediaLab