Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 216

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 589

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 593

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/operation.php on line 595

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/function/sklep.php on line 83

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /inc/function/sklep.php on line 83
Stewia - Produkty ze Stewi - Better Stevia
Dodaj opinię

Leonore

Bardzo dobra w smaku. Zawsze kupowałam ksylitol (jest drogi), a Stevii nie, odkąd posłodziłam sobie raz ka...

Magdalena Pawluczuk

Na wstępie dziękuję za możliwość przetestowania Better Stevii :) Jako cukrzyk, mam ograniczoną możliwo...

MAGDA

DLA MNIE SMAKIEM NIE RÓŻNI SIĘ OD CUKRU . SUPER

Zapewnienie jakości

Michael Lelah

Michael Lelah, Ph.D. Dyrektor Techniczny

Program Lepsza Jakość ma informować i edukować o roli firmy NOW w zapewnianiu jakości produktów. W ostatnich latach znacząco poprawiliśmy jakość naszych produktów i chętnie opowiemy, jak tego dokonaliśmy stosując najnowocześniejsze metody i procedury. Nasza firma dotrzymuje kroku ciągłym zmianom na rynku, wprowadzając produkty, które wykraczają poza oczekiwania tych, którzy je rekomendują, stosują i sprzedają.

Jednym słowem, produkty NOW są skuteczne i bezpieczne. Nasze produkty wytwarzamy zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk Produkcyjnych i testujemy zgodnie z wewnętrznymi specyfikacjami. Chcemy przedstawić dobre praktyki, aby pokazać, co robimy w celu podniesienia jakości produktu - nie tylko w przypadku produktów NOW, lecz również dla dobra całego przemysłu produktów naturalnych.

Nasze procesy zapewnienia jakości są niezawodne. Personel techniczny NOW doskonale rozumie koncepcję jakości produktu naturalnego. Ponadto nasi pracownicy potrafią znaleźć praktyczne zastosowanie wiedzy technicznej w celu spełnienia potrzeb konsumenta. W niniejszej broszurze, przedstawiamy niektórych pracowników w ich codziennych rolach. Ufamy, że to pomoże lepiej zrozumieć to, co robimy, pojąć, jak to robimy oraz dlaczego ma to takie znaczenie.

Badamy. Kontrolujemy. Sprawdzamy. Zachowujemy czujność. Łączymy najnowsze odkrycia naukowe i badania, aby poznać i określić właściwości składników, a także podatność na zanieczyszczenia, zafałszowanie lub rozcieńczenie. Dzięki współpracy z naszymi dostawcami nauczyliśmy się przez ostatnie 40 lat, jak dobierać i testować składniki przed rozpoczęciem produkcji. W ten sposób tworzymy produkty, które możemy sami konsumować i z czystym sumieniem polecić naszym bliskim. Dążymy do utrzymania zdobytego zaufania. W razie wystąpienia błędu, wdrażamy procedury uniemożliwiające ponowne wystąpienie identycznego problemu.

Dążąc do oferowania przystępnych produktów o wysokiej jakości nie wybieramy drogi na skróty. Wolimy wykorzystywać naszą przewagę - duży potencjał zakupowy, niskie koszty ogólnozakładowe, właściwe koszty dystrybucji i efektywny proces produkcyjny - aby obniżać ceny i oferować przystępne produkty, które nie będą zalegać na półkach. Co roku zwiększamy nakłady na poprawę jakości, dążąc do wyprzedzenia naszych konkurentów na tym polu. Te kompleksowe działania skutkują powstawaniem nowoczesnych receptur spełniających potrzeby klientów; bezpiecznych produktów, które są Bardziej niż naturalne™.

Serwis odwiedziło: 1053028 osób, obecnie na stronie przebywa: 6 osób
Projekt MediaLab